Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystenka agronoma

SAATEN-UNION Polska Sp. z o.o.

  • Kleptow, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna praca i nadzorowanie poszczególnych doświadczeń w praktyce,

  • produkcja nasion komponentów hybrydowych w szklarni i na polu,

  • planowanie, dokumentacja i analiza prac hodowlanych w zakresie żyta mieszańcowego.

Nasze wymagania

  • posiadanie wykształcenia w zakresie asystenta ds. rolniczo – technicznych lub technologa roślin

  • doświadczenie w hodowli roślin

  • entuzjazm w prowadzeniu doświadczeń polowych

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie oraz biegłe opanowanie MS –Office

To oferujemy

  • ekscytujące środowisko pracy z dużym potencjałem rozwojowym w obszarze odpowiedzialności,

  • wieloaspektowy, wymagający obszar odpowiedzialności z dużą ilością osobistej odpowiedzialności,

  • zróżnicowaną, samodzielną pracę w zaangażowanym zespole i dobrą atmosferę pracy,

  • przyszłościową pracę w średniej wielkości firmie z krótkimi procesami decyzyjnymi.

O nas

Witamy w jednej z wiodących hodowli żyta w Niemczech!

W Hodowli Nasion HYBRO w Kleptow w malowniczym Uckermark zajmujemy się hodowlą żyta hybrydowego i populacyjnego dla zrównoważonego rolnictwa. Hodujemy odmiany, które dają sobie radę niezależnie od klimatu i warunków pogodowych. Są to odmiany dobrze plonujące i zdrowe. We współpracy z SAATEN –UNION jako organizacją sprzedaży pracujemy ramię w ramię na terenie całej Europy, co daje nam nieograniczone możliwości rozwoju i ekspansji.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: [email protected]

( Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego, CV i certyfikatów w jednym pliku PDF)

Pytania: Osoba kontaktowa Henry Rattay odpowie Państwu chętnie na pytania

nr tel. 0511 72666-161.

Z nami możecie się Państwo rozwijać! Cieszymy się na współpracę!

HYBRO Saatzucht GmbH & Co. KG

c/o SAATEN-UNION GmbH

Eisenstraße 12 | 30916 Isernhagen