Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystenka biura nieruchomości

Maksymilian Brzosko

umowa zlecenie
2 5004 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 5004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Sarmacka 4, Wilanów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Sarmacka 4

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu

  • Koordynacja i obsługa poczty mailowej

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Prowadzenie kalendarza spotkań

  • Przygotowanie spotkań biznesowych

  • Przyjmowanie klientów

  • Dbanie o wyposażenie biuro w materiały biurowe

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu office, word, excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy o podobnym profilu

  • Wysoka kultura osobista

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Prace w profesjonalny zespole

    O nas

    Jesteśmy butikową, rodzinną agencją z jedną misją – wprowadzenia obsługi sprzedaży na wyższy poziom oraz zadbania o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów.

    Nasi Klienci w zależności od wybranej formy współpracy mogą liczyć na: przygotowanie nieruchomości do sprzedaży od strony marketingowej, fachową prezentację nieruchomości- wcześniej sprawdzonym Klientom, dyskrecję i poufność oraz ograniczenie zaangażowania Państwa czasu w procesie prezentacji i wstępnych rozmów.