Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystenka biura nieruchomości i marketingu

Emidom Sp. z o.o.

3 5006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Odolańska 12

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bazy danych nieruchomości i klientów,

  • wsparcie administracyjne pracowników biura,

  • współtworzenie strategii promocji ofert w mediach społecznościowych,

  • przygotowywanie i publikacja angażujących treści w mediach społecznościowych,

  • prowadzenie i nadzorowanie kampanii reklamowych,

  • tworzenie materiałów marketingowych (grafiki, ulotki, oferty, banery itp.)

  • przygotowywanie wirtualnych spacerów nieruchomości.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • kreatywność, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania,

  • umiejętność swobodnego tworzenia tekstów i komunikacji pisemnej,

  • język angielski minimum komunikatywny,

  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie,

  • znajomość rynku nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju,

  • szkolenia,

  • godziny pracy 9 - 17 lub podobne indywidualnie ustalone,

  • biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Mokotowie.