Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystenka działu sprzedaży

LOWRANCE POLSKA sp. z o.o.

5 5006 200 brutto / mies.

Stara 140

Nadma (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie bieżących zadań o charakterze administracyjno-biurowym,

  • dbanie o płynny obieg dokumentacji, korespondencji i informacji,

  • wprowadzanie zamówień klientów do systemu informatycznego, przygotowanie i obsługa dokumentacji do zamówień i wysyłek, w tym kontakt z właściwymiurzędami

  • wystawianie faktur,

  • kontrola należności i windykacja,

  • bieżąca współpraca z dostawcami (realizacja zamówień),

  • zarządzanie magazynem, w tym: nadzór nad przyjmowaniem oraz wydawaniem towaru, obsługa stanów magazynowych i jego poprawności w systemie magazynowym, zarządzanie dostawami,

  • logistyka wysyłek towaru w Polsce i zagranicą,

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającym swobodną komunikację min B1, (zweryfikowana na rozmowie kwalifikacyjnej),

  • biegła obsługa komputera (Pakiet Office),

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów,

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • sumienność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość programów fakturowo-magazynowych (COMARCH ERP OPTIMA) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie 4 000 zł. netto,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

O nas

LOWRANCE POLSKA - dystrybutor firmy NAVICO

Navico to wyspecjalizowana firma zajmująca się elektroniką morską, dostarczająca systemy nawigacyjne, instrumenty morskie i sprzęt do wyszukiwania ryb, echosondy, zarówno do użytku rekreacyjnego, jak i komercyjnego. Skupia w swoim portfolio wiodące światowe marki LOWRANCE SIMRAD B&G oraz C-MAP

Navico jest jednym z największych na świecie producentów rekreacyjnej elektroniki jachtowej. Firma Lowrance jest wiodącym dostawcą sprzętu na rynku wędkarskim, szczególnie dla łowiących na słodkich wodach i na przybrzeżnych obszarach morskich. Firma Simrad Yachting koncentruje się na właścicielach turystycznych łodzi motorowych oraz uprawiających wędkarstwo sportowe, B&G obsługuje rynek żeglarski. Oferuje sprzęt zarówno dla profesjonalnych regatowców jak i żeglujących rekreacyjnie, a C-MAP dostarcza mapy elektroniczne wspierające i ułatwiające wszystkie typy aktywności na wodzie.

Dział Simrad Commercial Marine Electronics oferuje również wszechstronne portfolio rozwiązań nawigacyjnych dla rynku komercyjnego; w tym kartografia C-MAP i rozwiązania cyfrowe, takie jak optymalizacja trasy Voyage Optimalization i analiza floty Fleet Analytics.

Dystrybutorem Navico w Polsce jest firma LOWRANCE POLSKA Sp. z o.o.