Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystenka działu sprzedaży

G1ANT ROBOT sp. z o.o.

Zygmunta Słomińskiego 15

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu sprzedaży z codziennych aktywnościach

  • telefoniczna, aktywna obsługa nowych leadów wg. obowiązujących standardów

  • umawianie spotkań dla przedstawicieli handlowych

  • tagowanie Klientów, sporządzanie notatek

  • dbałość o wizerunek firmy

  • systematyczna praca z systemem CRM

  • praca z innymi narzędziami: kalendarz spotkań, slack

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • - łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i wysoka kultura osobista

  • - otwartość i komunikatywność

  • - zaangażowanie i motywacja do pracy

  • - samodzielność i chęć do nauki

  • - zdolności sprzedażowe

  • - doświadczenie w sprzedaży mile widziane

  • - komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • - umowę o pracę

  • - możliwość rozwoju zawodowego

  • - miłą atmosferę w pracy

  • - w piątki praca zdalna

O nas

Założona w 2015 roku w Londynie, G1ANT jest najszybciej rozwijającą się platformą oprogramowania RPA na rynku, obejmującą rynek zaawansowanej automatyzacji biznesu RPA. Posiadamy siedzibę w Warszawie, a nasze produkty oferujemy klientom na poziomie zarówno dojrzałych przedsiębiorstw, jak i początkującym startupom na całym świecie. To nowoczesna technologia umożliwiająca automatyzację procesów biznesowych (biurowych lub na liniach produkcyjnych) dzięki wykorzystaniu oprogramowania symulującego pracę człowieka. Dodatkowo w 2022 roku zostaliśmy umieszczeni jako podmiot rekomendowany przez Społeczność Polskich Liderów Hiperautomatyzacji w dziedzinie Robotyzacji procesów RPA/RDA.

Jesteśmy rekomendowani przez Polski Fundusz Rozwoju (PFR) jako podmiot wspierający MŚP w procesie cyfryzacji i zostaliśmy umieszczeni przez PFR na Mapie cyfrowych narzędzi dla MŚP.

G1ANT jest również beneficjentem prestiżowych konkursów UE w zakresie B+R, a także pozyskuje dofinansowanie dla nowatorskich spółek, jak i pomysłodawców w zakresie innowacyjnych projektów.

W związku z tym obecnie poszukuje pracowników do działu sprzedaży.