Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystenka działu sprzedaży z językiem angielskim

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Asystent
  • 05.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Obecnie firma ARYZTA Polska - jeden z największych producentów mrożonych produktów piekarniczych na świecie obecnie poszukuje do swojego Zespołu osoby na stanowisko:

numer referencyjny: AS/2017/11

Obowiązki:

  • przygotowywanie tłumaczeń, raportów oraz prezentacji Power Point
  • wsparcie z zakresu utrzymania długofalowych relacji z klientem
  • wsparcie z zakresu przygotowywania ofert handlowych
  • wykonywanie raportów, formułowanie wniosków i przygotowanie rekomendacji do analizowanych obszarów
  • bieżąca współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie definiowania potrzeb analitycznych i raportowych
  • przygotowywanie materiałów i danych na potrzeby spotkań sprzedażowych
  • utrzymywanie kontaktów z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami firmy
  • zapewnienie właściwego i sprawnego obiegu informacji pomiędzy działem sprzedaży a innymi działami w organizacji
  • sporządzanie notatek i raportów ze spotkań i zebrań
  • organizacja wyjazdów biznesowych, rezerwacja biletów, hoteli itd.
  • redagowanie korespondencji i pism w języku polskim i angielskim
  • wyznaczanie i kontrola ustalonych wskaźników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość Power Point
  • umiejętność tworzenia raportów i prezentacji analitycznych
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość procesów finansowych i sprzedażowych
  • elastyczne i proaktywne podejście do problemów i konfliktów
  • dyspozycyjność i sumienność
  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
  • orientacja na klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego

Kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny i sportowy)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia.

W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny:

AS/2017/11

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się