Ta oferta pracy jest nieaktualna od 272 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystenka działu sprzedaży z językiem angielskim

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Asystent
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie firma ARYZTA Polska - jeden z największych producentów mrożonych produktów piekarniczych na świecie obecnie poszukuje do swojego Zespołu osoby na stanowisko:

    numer referencyjny: AS/2017/11

    Obowiązki:

    • przygotowywanie tłumaczeń, raportów oraz prezentacji Power Point
    • wsparcie z zakresu utrzymania długofalowych relacji z klientem
    • wsparcie z zakresu przygotowywania ofert handlowych
    • wykonywanie raportów, formułowanie wniosków i przygotowanie rekomendacji do analizowanych obszarów
    • bieżąca współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie definiowania potrzeb analitycznych i raportowych
    • przygotowywanie materiałów i danych na potrzeby spotkań sprzedażowych
    • utrzymywanie kontaktów z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami firmy
    • zapewnienie właściwego i sprawnego obiegu informacji pomiędzy działem sprzedaży a innymi działami w organizacji
    • sporządzanie notatek i raportów ze spotkań i zebrań
    • organizacja wyjazdów biznesowych, rezerwacja biletów, hoteli itd.
    • redagowanie korespondencji i pism w języku polskim i angielskim
    • wyznaczanie i kontrola ustalonych wskaźników

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • bardzo dobra znajomość Power Point
    • umiejętność tworzenia raportów i prezentacji analitycznych
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • znajomość procesów finansowych i sprzedażowych
    • elastyczne i proaktywne podejście do problemów i konfliktów
    • dyspozycyjność i sumienność
    • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
    • orientacja na klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego

    Kandydatom oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji
    • dodatkowe benefity pozapłacowe (pakiet medyczny i sportowy)
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia.

    W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny:

    AS/2017/11

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883)