Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystent diagnostyki laboratoryjnej

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

Czerwonego Krzyża 5/9

Wrocław

Twój zakres obowiązków

PRACUJ Z NAMI!

SZUKAMY WSPÓŁPRACOWNIKÓW

ASYSTENT/ ASYSTENT DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

w Dziale Zapewnienia Jakości

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisz we Wrocławiu

To będzie Twoim zadaniem:

1. Wykonywanie badań analitycznych niezbędnych do oceny jakościowej krwi

i jej składników

2. Zwalnianie do użycia krwi i jej składników

3. Udział w procesach walidacyjnych metod analitycznych, kwalifikacji

urządzeń, odczynników

4. Prowadzenie wymaganej dokumentacji, wykonywanie obliczeń i

protokołów dotyczących oceny kontroli jakości krwi i jej składników

W miarę rozwoju Twojej kariery zawodowej w Dziale Zapewnienia Jakości:

1. Możliwość uzyskania specjalizacji z laboratoryjnej transfuzjologii medycznej

2. Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla personelu

3. Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i udział w audytach

zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: analityka medyczna, tytuł diagnosty

  • laboratoryjnego, biologia, farmacja

  • Umiejętność współpracy w zespole, wysokiej kultury osobistej

  • Zdolności komunikacyjne, analizy sytuacji i rozwiązywania problemów,

  • konsekwencja w osiąganiu celów

  • Sumienność i poczucie odpowiedzialności

  • Chęć do zdobywania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji i poszerzania

  • horyzontów zawodowych pod okiem swojego opiekuna merytorycznego

  • Twoje dodatkowe atuty: znajomość jeżyka angielskiego w stopniu

  • średniozaawansowanym, znajomość systemów zarządzania jakością oraz

  • specjalizacja z laboratoryjnej transfuzjologii medycznej

To oferujemy

  • unikatowe doświadczenie zawodowe

  • stabilność zatrudnienia

  • bezpieczne miejsce pracy

  • pracę z misją, czyli coś więcej niż tylko pracę

  • 5 rozbudowany program adaptacyjny

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie mentorskie

O nas

www.rckik.wroclaw.pl