Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka administracyjna biura

ULTRO HOLDING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 5003 800 brutto / mies.
  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i dbałość o Sekretariat Dyrekcji Galerii

  • prowadzenie grafiku i spraw Dyrekcji Galerii

  • tworzenie zestawień, notatek i raportów na potrzeby Zarządu

  • tworzenie zamówień na potrzeby Dyrekcji Galerii

  • rejestracja, weryfikacja, dekretacja i archiwizacja dokumentów

  • współpraca z najemcami Galerii

Nasze wymagania

  • mają wykształcenie wyższe,

  • posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znają język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • cechuje lojalność oraz wysokie zdolności interpersonalne,

  • są zaangażowane w rozwój firmy oraz charakteryzują się wysoką inicjatywą w działaniu.

  • mają wysoką kulturę osobistą, etyczną postawę, są profesjonalistami.

  • posiadają prawo jazdy kat. B

  • znają biegle programy pakietu MS OFFICE

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

  • istotny wpływ na kształtowanie przebiegu procesów w firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • realne i jasno określone cele,

  • niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

O nas

Szeroko rozumiane zarządzanie Galerią Korona w Kielcach