Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka administracyjna biura

LATERGRUPA ARCHITEKCI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

2 292,293 330,20 brutto / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:praca w wymiarze 20h tygodniowo
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja pracy biura (sekretariatu),

  • zapewnienie płynnego obiegu dokumentów i korespondencji,

  • archiwizacja dokumentów,

  • przyjmowanie oraz wystawianie dokumentów księgowych,

  • prowadzenie rejestrów i edycja umów,

  • ewidencjonowanie godzin pracy pracowników,

  • zakupy firmowe,

  • ekspedycja poczty,

  • tworzenie raportów,

  • obsługa przesyłek kurierskich,

  • realizacja zamówień firmowych,

  • inne prace zlecone przez zarząd.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • min 1 rok doświadczenia na ww. stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • biegła znajomość pakietu Office,

  • umiejętność redagowania dokumentów (protokołów, wniosków, pism oficjalnych),

  • doświadczenie w pracy w branży architektoniczno - budowlanej mile widziane,

  • przewidywany termin rozpoczęcia pracy: 1/12/2022

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • młody, dynamiczny zespół i przyjazną atmosferę,

  • pracę w dobrze skomunikowanym punkcie na Żoliborzu.