Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka administracyjna biura

Szczecińskie Centrum Nieruchomości

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • uporządkowany obieg dokumentów w firmie i na zewnątrz,

  • analiza i kontrola ofert biura nieruchomości wg wytycznych,

  • planowanie i realizacja działań promocyjnych firmy (portale, ogłoszenia, konto FB, instagram, aktualizacja treści na www, inne),

  • kontakt z klientami, urzędami, biurami w sprawie powierzonych spraw i nieruchomości,

  • aktywne poszukiwanie nowych ofert, okazji na rynku nieruchomości (śledzenie ogłoszeń, sygnałów z rynku)

  • inne

Nasze wymagania

  • odpowiedzalność, systematyczność , uporządkowanie,

  • kreatywność w podejmowaniu działań promocyjnych,

  • wiedza na temat nieruchomości mile widziana (wszystko do nauczenia),

  • obsługa komputera w zakresie Microsoft Office,

  • mile widziana zanjomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • praca w zespole kreatywnych współpracowników,

  • wysoki standard na stanowisku pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkoleń,

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

O nas

Biuro nieruchomości z 25-letnią tradycją o nieszablonowym podejściu do klienta.

Zespół indywidualności, osób które lubia swoją pracę i czerpią z niej radość i satysfakcję oprócz korzyści materialnych.

Także inwestor na rynku nieruchomości komercyjnych.