Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka administracyjna biura

Barista SA

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Barista SA

Tytusa Chałubińskiego 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w dziale kadrowym

  • Dbanie o sprawne działanie sekretariatu

  • Wykonywanie bieżących prac kadrowo-administracyjnych

  • Prowadzeniem korespondencji firmowej, dbanie o obieg dokumentów

  • Prowadzenie i ewidencja dokumentacji firmowej i kadrowej

  • Pomoc w prostych pracach księgowych

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość przepisów Kadrowo płacowych

  • minimun 2-3 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i dokładności

  • zaangażowania,

  • otwartości na wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności,

  • kreatywności w pracy i rozwiązywaniu problemów

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowe o prace

  • samodzielną pracę w miłej atmosferze

  • możliwość rozwoju w stabilnej firmie

O nas

Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku HoReCa.