Oferta pracy
MP/Rzeszów

Asystent/Asystentka Administracyjna

Towerlink Poland, a part of Cellnex Group

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa baz danych wykorzystywanych w dziale: (zapewniamy przeszkolenie)

  • nadzór nad realizacją zamówień

  • sprawowanie funkcji logistyka w zespole

  • kontrola nad dostępami do obiektów Towerlink Poland sp.z o.o.

  • nadzór nad obiegiem dokumentów i korespondencji w zespole

  • przygotowywanie rozliczeń i raportów

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy zespołu

  • obsługa gospodarki magazynowej

  • wsparcie bieżących zadań realizowanych przez zespół

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność

  • samodzielność

  • znajomość j. angielskiego mile widziana