Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Architekta - Projektanta

NEW FORM ŁUKASZ MAŁEK

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Senatorska 24

Górna

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych etc.

  • wykonywanie opisów i rysunków do projektów

  • wykonywanie modeli 3d i wizualizacji projektowanych obiektów

  • przygotowywanie projektów z wykorzystanie oprogramowania: archicad (główne narzędzie projektowe), twinmotion, sketchup (wizualizacje), autocad (narzędzie uzupełniające),

  • samodzielne załatwianie powierzonych spraw w urzędach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - architektura

  • umiejętność projektowania z użyciem programu archicad (główne narzędzie projektowe)

  • umiejętność wykonywania wizualizacji w programach twinmotion i sketchup

  • mile widziana znajomość programu autocad (narzędzie pomocnicze),

  • dobra znajomość zagadnień technicznych, przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych,

  • doświadczenie w projektowaniu - min. 1 rok,

  • własne portfolio z przykładami własnych projektów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b,

  • profesjonalny sprzęt, oprogramowanie i narzędzia pracy,

  • komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji blisko centrum,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

O nas

NEWFORM ŁUKASZ MAŁEK JEST AUTORSKĄ PRACOWNIĄ PROJEKTOWĄ SPECJALIZUJĄCĄ SIĘ W ARCHITEKTURZE I PROJEKTOWANIU WNĘTRZ. OPRACOWUJEMY RÓWNIEŻ PROJEKTY ZWIĄZANE Z GRAFIKĄ, WZORNICTWEM PRZEMYSŁOWYM I REKLAMĄ.

ZAJMUJEMY SIĘ PROJEKTOWANIEM OBIEKTÓW MIESZKALNYCH JEDNO I WIELORODZINNYCH, A TAKŻE BUDYNKÓW UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ, BIUROWYCH ETC.