Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Biura (cały etat)

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie sekretariatu

  • prowadzenie lokalnej rekrutacji we współpracy z działem HR w siedzibie firmy, elektroniczna archiwizacja dokumentów związanych z ubieganiem się o pracę i z zatrudnieniem pracowników z oddziału

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w oddziale oraz pomiędzy oddziałem a siedzibą firmy

  • przygotowanie zestawień, prezentacji itp. na potrzeby kierownika oddziału i/lub zarządu / dyrekcji firmy

  • współpraca z administratorem budynku, organizowanie okresowej konserwacji sprzętów biurowych, nadzór nad firmą sprzątającą oraz pomieszczeniami biurowymi, dbanie o estetyczny wygląd biura

  • zamawianie materiałów biurowych, spożywczych i środków czystości

  • organizacja podróży służbowych (rezerwacja biletów lotniczych i kolejowych, hoteli) pracowników z oddziału i ewentualnie gości odwiedzających oddział

  • opieka nad gośćmi, organizacja pobytu gości w firmie

  • budowanie dobrego wizerunku firmy, dbanie o dobrą atmosferę w biurze, wsparcie dla pracowników, organizowanie spotkań integracyjnych pracowników

  • przygotowywanie materiałów z życia oddziału do opublikowania na portalach społecznościowych firmy

  • współpraca ze szkołą językową

  • bieżące tłumaczenia

  • inne zadania według bieżącego zapotrzebowania, w tym wsparcie w przygotowywaniu ofert

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenie wyższe, minimum licencjackie

  • umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office) oraz urządzeń biurowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu / doskonałe zdolności organizacyjne

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • dokładność i zaangażowanie w realizację zadań, otwartość, pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • pakiet socjalny: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i indywidualne, karta lunchowa, dofinansowanie do urlopu

  • kurs języka niemieckiego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG-a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 9 tysiącami pracowników w 60 oddziałach w 19 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

Przewiń do profilu firmy