Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka Biura

EUVIC Sp. z o.o

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, umowa na zastępstwo
  • część etatu
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i organizacja biura w Bielsku-Białej,

  • Zaopatrzenie biura w potrzebne artykuły, sprzęty,

  • Prowadzenie dokumentacji, ewidencji, korespondencja,

  • Współpraca z poszczególnymi działami siedziby głównej Euvic w Gliwicach : rekrutacją, kadrami, logistyką, księgowością itd.,

  • Pomoc w organizacji spotkań, szkoleń, konferencji,

  • Czynności biurowe, Prace organizacyjne, Sprawy administracyjne.

Nasze wymagania

  • Obsługa komputera – szczególnie pakiet MS Office,

  • Komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, wszechstronność, chęci do nauki oraz pracy,

  • Wykształcenie: Średnie/Wyższe (mile widziane osoby posiadające status studenta).

To oferujemy

  • Współpraca z wyjątkowym zespołem w niepowtarzanej atmosferze, zlokalizowana w samym sercu miasta!

  • Różnorodność wykonywanych zadań i obowiązków,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Sprzęt służbowy (laptop, telefon),

  • Rozbudowany pakiet benefitów,

  • Wydarzenia integracyjne, spotkania, wyjazdy firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników