Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

Teresa Szendoł - ŚRODOWISKO Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Ekologicznych

3 0004 500 brutto / mies.
  • Sportowców 11, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Sportowców 11

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

Praca polega na wykonywaniu koncepcji , projektów , operatów wodno-prawnych dla obiektów hydrotechnicznych i sieci wodno-ściekowych oraz na pozyskiwaniu uzgodnień ,pozwoleń i decyzji wymaganych w procesie uzyskania pozwoleń na budowę.

Praca wykonywana jest w zorganizowanym biurze projektów , podlega weryfikacji osób posiadających niezbędną wiedzę i uprawnienia.

Nasze wymagania

Wymagania:

Rozważani będą kandydaci stale zamieszkujący w  Bielsku -Białej lub miejscowościach sąsiednich, którzy ukończyli wyższe studia na kierunkach: Inżynieria Środowiska lub Budownictwo, Akademia Rolnicza, Akademia Górniczo-Hutnicza itp.

Wymagana jest umiejętność pracy w programie AutoCad 2d, Exel . Dodatkowo na wysokość wynagrodzenia ma wpływ umiejętność pracy w programach HecRas , Global Mapers , SWMM itp. służące modelowaniu zlewni i przepływów .

Oczekujmy zarówno na kandydatów posiadających doświadczenie zawodowe jak i na absolwentów uczelni, którzy chcą podjąć pierwszą pracę .

To oferujemy

Jest to praca dla osoby która jest zainteresowana rozwojem własnej wiedzy i zdobyciem doświadczeń, co może osiągnąć jeśli w pełni zaangażuje się i wykaże aktywność oraz inicjatywę w poznawaniu i interpretacji przepisów prawa budowlanego i prawa wodnego - do czego praca w tym biurze będzie doskonałą okazją.

Osoba zostanie zapoznana z rozwiązaniami technicznymi stosowanymi w inżynierii środowiska, metodami obliczeń, opisu, kosztorysowania, wykonywania STWiORB, wykonywaniem operatów wodno-prawnych i materiałów do wniosków o decyzje środowiskowe - w trakcie wykonywania takich właśnie opracowań.

Biuro daje możliwość uzyskania potwierdzenia praktyki projektowej wymaganej  do uzyskania uprawnień w branży budownictwo wodne i melioracje oraz w branży instalacyjno-inżynieryjnej.

O nas

Biuro projektów , od 1991r zajmujące się projektowaniem inwestycji w zakresie inżynierii środowiska jak : mała retencja wód powierzchniowych, obiekty i budowle hydrotechniczne, infrastruktura wodociągowa i kanalizacyjna . Projekty wykonywane na terenie całego kraju , na zlecenie instytucji administracji terytorialnej ( urzędy miast i gmin) , Lasów Państwowych a także odpowiedzialnych za ochronę środowiska i gospodarkę wodną ( RDOŚ , Wody Polskie).

30 letni dorobek firmy stanowią zrealizowane i skuteczne liczne systemy wodociągowe , kanalizacyjne , oczyszczania ścieków a także umocnień brzegów cieków wodnych i odwrotnie - ich renaturyzacji . Są to także liczne zbiorniki wodne , budowle wodne jak jazy piętrzące , zastawki , progi.