Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

ELEKTRO-FLESZ Karol Banach

4 278 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 6:00-14:00, 7:00-15:00, 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Szkolna 117A

Bolewice (pow. nowotomyski)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ogólne biura , zakup materiałów biurowych

  • Ustalanie i koordynowanie pracy ekip montażowych

  • Przygotowywanie dokumentów do instalacji wg wymogów klientów

  • Prowadzenie bazy danych klientów montaże

  • Prowadzenie ewidencji pojazdów

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Monitorowanie płatności za faktury sprzedaży

  • Sporządzanie specyfikacji do FA VAT

  • Rozliczanie montaży: kompletowanie dokumentów : zdjęcia, protokoły , aplikacje

  • Opisywanie faktur zakupowych wg ustaleń

  • Kontakt z biurem rachunkowym / Przesyłanie faktur zakupowych / sprzedażowych

  • Tabela przeglądów / wzorcowań urządzeń : auta , ubezpieczenia

  • W sytuacjach awaryjnych dostawa na montaż materiałów

  • Lista obecności , czas pracy pracowników, urlopy rozliczanie, przekazywanie

  • informacji do biura rachunkowego

  • Nowy pracownik akta wg. Listy i aktualnych wytycznych od biura rachunkowego oraz przepisów prawa pracy / m.in. badania wstępne / szkolenia BHP , przesyłanie wszystkich potrzebnych informacji do wystawienia umów zlecenie czy umowy o pracę do biura rachunkowego –Kadry , skany wszystkich wypełnionych dokumentów z listy.

  • Bieżące pilnowanie ważności badań i szkoleń zatrudnionych pracowników.

  • Ewidencja Odzieży i narzędzi zatrudnionych pracowników.

  • Przygotowywania oświadczeń powierzenia pracy dla obcokrajowców przez gov.praca

  • Rodzaj pracy: Pełny etat,

  • Wynagrodzenie: 4 278,00zł miesięcznie (brutto) 3200 Netto

Nasze wymagania

  • Konieczna bardzo dobra znajomość pakietu Biurowego Ms Ofiice w szczególności EXCEL,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Prawo Jazdy Kat B.

  • Otwartość w kontaktach z klientami oraz wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Rodzaj pracy: Pełny etat

O nas

Firma od 4 lat na rynku, zajmujemy się instalacjami Fotowoltaicznymi oraz Pompami Ciepła.