Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka biura

PROXYMEDIA sp. z o.o.O firmie

3 500–4 500
brutto / mies.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

PROXYMEDIA sp. z o.o.

Glinki 144

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie spotkań biznesowych,
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem,
  • Nadzorowanie wyznaczonych zadań,
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy,
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów klienta i udzielanie informacji,
  • pomoc administracyjna w ofertowaniu (m.in. edytowanie dokumentów, pozyskiwanie dokumentów formalnych),
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów,
  • inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem pracy biura.

Nasze wymagania

  • Sprawna znajomość programu Excel (min. podstawowa),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Komunikatywność (warunek konieczny),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność odpowiedniej priorytezacji zadań.

To oferujemy

  • stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • pensje podstawową (min. 3500 zł/brutto) + premie.

O nas

Firma Proxymedia od ponad 10 lat działa w branży IT. Wyspecjalizowała się w systemach kontroli dostępu oraz systemach administracyjno-księgowych.

Asystent / Asystentka biura, Glinki 144, Bydgoszcz