Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

MESAROLI POLAND sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8.00-17.00, 1 godzina przerwy
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • kontrola procesów transportowych

  • sporządzanie dokumentów transportowych

  • aktualizacja statusów ładunków dla klientów

  • komunikacja z przewoźnikami

  • dbałość o utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Nasze wymagania

  • znajomość języków obcych: j. angielskiego i j.polskiego umożliwiającą swobodną komunikację

  • doświadczenie w branży transportowej miłe wiedziane, ale to nie jest koniecznie

  • punktualność

  • odpowiedzialność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon)

  • wsparcie podczas całego okresu współpracy

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

O nas

Firma Mesaroli Polska Sp. z o. o. jest firmą transportowo-spedycyjną z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej wyłącznie w Europie. Mamy niezawodną flotę, jesteśmy terminową firmą. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Asystent / Asystentka biura