Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

SUN STONE sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym, przygotowywanie dokumentów dla zewnętrznej księgowości,

  • nadzorowanie i regulowanie zobowiązań,

  • wspieranie Zarządu w bieżących czynnościach

  • realizacja bieżących zadań Spółki,

  • organizacja pracy i kalendarza Zarządu (umawianie spotkań zewnętrznych i wewnętrznych, aranżacja podróży, rezerwacja hoteli),

  • dostarczanie kompleksowych informacji finansowych;

  • administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia (m.in. prowadzenie akt osobowych);

  • obsługa biura, zaopatrzenie, serwis

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • terminowość i skrupulatność w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • umiejętność pracy w pakiecie MS Office (MS Word, MS Excel)

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze,

  • praca w godzinach od 8:00 do 16:00,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwinięcia umiejętności,

  • różnorodność zajęć i pole do rozwoju,

  • sprzęt służbowy,

  • atrakcyjna lokalizacja

O nas

Sun Stone Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku poszukuje pracownika na stanowisko Asystent/Asystentka biura