Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Biura

Hossa.biz Sp. z o.o.

  • Norwida 4, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Norwida 4

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • zapewnienie prawidłowej i terminowej rejestracji faktur wpływających do spółki

  • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze i biurowe

  • dbanie o estetykę biura

  • organizacja i obsługa spotkań

  • przygotowywanie rozliczeń i porządkowanie dokumentacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • rzetelność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

  • wysoka komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę od zaraz

  • atrakcyjną lokalizację

  • kartę Multisport, ubezpieczenie na życie

  • inne benefity dostępne w spółce

W ramach Grupy Kapitałowej Hossa zajmujemy się działalnością hotelarską i gastronomiczną, w tym między innymi prowadzimy czterogwiazdkowy Radisson Blu Hotel Sopot.

Jesteśmy aktywni w obszarze turystyki biznesowej, usług Spa i kultury.

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją piwa oraz wina.

Zarządzamy nieruchomościami komercyjnymi, prowadzimy sprzedaż i wynajem nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do składania CV poprzez przycisk APLIKUJ, znajdujący się na dole ogłoszenia.

Zapewniamy kandydatom całkowitą dyskrecję.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.