Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

VisionX

4 0005 000 brutto / mies.
  • Trzy Lipy 3b, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

VisionX

Trzy Lipy 3b

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie wizerunku firmy - LinkedIn, witryna internetowa,

  • kompletowanie zamówień do projektów,

  • współpraca z dostawcami, dobór odpowiedniego sprzętu do projektów,

  • organizowanie imprez, wyjść firmowych,

  • zarządzanie akcjami marketingowymi - gadżety, newsletter,

  • współpraca z grafikiem komputerowym w zakresie akcji marketingowych,

  • dbanie o wyposażenie biura.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (licencjat, inżynier),

  • kreatywność,

  • samoorganizacja,

  • mile widziane zainteresowanie systemami wizyjnymi lub fotografią.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • karta Multisport,

  • dofinansowanie 50% do studiów zaocznych,

  • telefon, laptop do użytku prywatnego,

  • pracę w ciekawej firmie przy świetnych projektach.

O nas

Jesteśmy dostawcą personalizowanych rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej opartych na systemach wizyjnych. Wdrożyliśmy z powodzeniem już ponad 100 aplikacji dla największych fabryk Polski północnej, centralnej i wschodniej. Opracowujemy własne algorytmy oraz produkty do kontroli wizyjnej. Realizujemy także aplikacje z wykorzystaniem analizy 3D oraz robotów przemysłowych. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.visionx.com.pl.