Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

HOTEL GRANO **** w Gdańsku

  • Pszenna 3, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Pszenna 3

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów, nadzór nad obiegiem dokumentacji,

  • Kompletownie dokumentacji księgowej,

  • Ewidencjonowanie, opisywanie faktur zakupowych w systemie komputerowym DMS,

  • Kontrola nad umowami usługowymi - z dostawcami Internetu, telefonów, usług dodatkowych itp,

  • Składanie zamówień i zaopatrzenie biura w niezbędne materiały oraz artykuły,

  • Pomoc w wykonaniu czynności biurowych (tworzenie rejestrów, ewidencji itp.)

  • Archiwizowanie dokumentów,

  • Inne prace administracyjne.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa i dynamika w działaniu,

  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości, podatków i finansów,

  • Podstawowa znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Stabilną pracę na pełen etat w godzinach 9-17.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego.

  • Posiłki pracownicze po preferencyjnych cenach.

  • Pracę w młodym, energicznym zespole.

  • Możliwość rozwoju w sieci Grano Hotels.

O nas

Hotel GRANO w Gdańsku, należący do grupy hotelowej Grano Hotels, to połączenie wysokiego standardu, doskonałej lokalizacji oraz atrakcyjnych udogodnień, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknej i malowniczej gdańskiej starówki.

Czterogwiazdkowy Hotel Grano, to obiekt miejski o unikalnym charakterze, w którym dzięki Tobie zatrzymają się wyjątkowi Goście.

Szukamy ludzi przyjaznych, otwartych, z pasją podchodzących do codziennych obowiązków.