Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

MECHANISTRY sp. z o.o.

  • Lelewela 6F, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Lelewela 6F

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie podwykonawców

  • Przygotowywanie umów i raportów dla podwykonawców w oparciu o firmowe wzory dokumentów

  • Publikacja ogłoszeń o pracę i organizacja rozmów z kandydatami

  • Wsparcie działań marketingowych, w tym pomoc w kontakcie z influencerami i prasą

  • Wprowadzanie przelewów bankowych

  • Wysyłanie i odbieranie poczty

  • Okazyjna potrzeba dostarczenia lub odebrania dokumentów z siedziby firmy, wizyty w biurze rachunkowym lub urzędach w Gdańsku, w godzinach dogodnych dla Ciebie

  • Inne bieżące prace administracyjne

Nasze wymagania

  • Posiadasz wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Masz bardzo dobrą organizację pracy.

  • Znasz język angielski w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie.

  • Interesujesz się grami komputerowymi.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Pracę w większości zdalną, z potrzebą wizyty w siedzibie firmy do kilku dni w miesiącu

  • Elastyczne godziny pracy

O nas

Mechanistry jest niewielkim studiem gier komputerowych poszerzającym obecnie swój zespół. Poszukujemy osoby na stanowisko Asystent(ka) Projektu. Oferta jest przeznaczona dla osób z Trójmiasta i okolic, ale w większości zdalna.