Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

GNRR

umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, umowa agencyjna, umowa o staż / praktyki
1 7003 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
2 0003 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Leśmiana 7, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja + delegacje

GNRR

Leśmiana 7

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • prace administracyjne w biurze;

  • prace porządkowe w biurze;

  • przygotowanie materiałów marketingowych;

  • prezentowanie ofert nieruchomości komercyjnych;

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;

  • skuteczne prowadzenie rozmów handlowych;

  • przygotowywanie umów najmu oraz zakupu nieruchomości;

  • udział w targach i innych działaniach marketingowych.

Nasze wymagania

  • umiejętności pracy zespołowej, systematyczność, samodyscyplina, własna inicjatywa;

  • biegła obsługa MS Office, mile widziana znajomość programów graficznych;

  • preferowane doświadczenie zawodowe w wynajmie, sprzedaży nieruchomości komercyjnych, bądź ich pozyskiwaniu!

  • łatwość nawiązywania kontaktów, wysokie umiejętności interpersonalne;

  • prawo jazdy (preferowane);

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (preferowana).

To oferujemy

  • pracę w zespole pozytywnych profesjonalistów rynku nieruchomości

  • perspektywę długotrwałej współpracy dla prężnie rozwijającej się i rzetelnej firmy

  • wynagrodzenie stałe z dodatkowym systemem premiowym

  • udział w interesujących projektach komercyjnych.

O nas

Asystentka / Asystent biura i zarządu, przygotowanie do młodszego specjalisty ds. nieruchomości komercyjnych - odpowiedzialny będzie za kompleksową obsługę Klientów instytucjonalnych i fizycznych na terenie Trójmiasta i najbliższych okolic (m.in. komercjalizacja nieruchomości własnych oraz zleconych).

Firma GNRR istnieje od 1999 roku. Zajmuje się doradztwem na rynku nieruchomości, pełną obsługą nieruchomości komercyjnych, m.in. ich zarządzaniem oraz komercjalizacją. Zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę www.GNRR.pl

oraz na nasz profil fb: https://pl-pl.facebook.com/GNRR1999/