Oferta pracy

Asystent / Asystentka biura

BALTRADE sp. z o.o.

umowa o dzieło, umowa zlecenie
30,0035,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
30,0035,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Kartuska 493, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Kartuska 493

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie klientów na rynkach zagranicznych z wykorzystaniem narzędzi internetowych, pozyskiwanie kontaktu, aktualizowanie bazy klientów i prowadzenie działań marketingowych;

  • badanie potrzeb klientów, przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

  • mile widziana znajomość drugiego języka, pozwalająca na komunikację elektroniczną jak i telefoniczną z klientami,

  • podstawowa znajomość pakietów biurowych,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • mile widziani studenci,

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy w przedziale 7.00 – 18.00, w wymiarze do uzgodnienia,

  • możliwość połączenia pracy z nauką,

  • elastyczne formy współpracy: umowa zlecenie lub kontrakt B2B,

  • stawka godzinowa w przypadku umowy zlecenia: min. 30-35 zł brutto,

  • pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się spółce handlowej, o mocnej i stabilnej pozycji na rynku,

  • zaufanie i przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

O nas

PRACA DLA STUDENTA - Asystent / Asystentka biura (elastyczne godziny pracy)

Firma Baltrade powstała w 1990 roku i od początku swojej działalności stawia na specjalizację w dystrybucji szerokiej gamy baterii, akumulatorów, ładowarek i innych produktów z zakresu elektroniki. Biuro spółki wraz z magazynem mieści się w Gdańsku - Kokoszkach przy ulicy Kartuskiej 493.

Obecnie spółka szczyci się 32-letnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu należy do liderów rynku bateryjnego, będąc znanym i cenionym dostawcą dla wielu polskich i europejskich przedsiębiorstw.

Posiadamy liczne kontakty handlowe na rynku Unii Europejskiej i stale rozszerzamy gamę naszych partnerów biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki poszukujemy:

Asystent / Asystentka biura (elastyczne godziny pracy) - PRACA DLA STUDENTA