Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka biura

Diather Spółka z o.o. Spółka K.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

firma farmaceutyczna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • organizowanie i koordynacja działania biura
  • dbanie o sprawny przepływ dokumentów
  • pomoc w przygotowaniu ofert przetargowych
  • weryfikacja i analiza warunków zamówienia,
  • archiwizacja dokumentów firmowych
  • ścisła współpraca z klientami firmy
  • bieżąca współpraca z pracownikami firmy oraz z dostawcami zewnętrznymi usług
  • analiza danych po zakończeniu przetargu
  • przygotowywanie raportów na prośbę przełożonych
  • pomoc administracyjna dla Działu Marketingu i Rozwoju

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej
  • zdolności organizacyjne
  • pomoc w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • monitorowanie wysyłek przygotowywanych do klientów
  • praktyczna znajomość komputera: środowiska Windows i pakiet MS Office
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktu z klientami firmy
  • skrupulatność w rzetelnym i terminowym realizowaniu zadań
  • umiejętność egzekwowania wymaganych dokumentów z innych działów w firmie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w nowoczesnej organizacji

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)."

Ogłoszenie archiwalne