Logo Pracuj.pl

Asystent / Asystentka biura

JET STAR INTERNATIONAL LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 500–5 500
brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

JET STAR INTERNATIONAL LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Arkońska 6

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji w wersji papierowej i elektronicznej,
  • udzielanie informacji, przekazywanie komunikatów, poleceń i ustaleń organizacyjnych oraz prowadzenie terminarza spotkań,
  • czynności wspierające procesy zarządzania projektami; planowanie i monitorowanie realizowanych projektów,
  • tworzenie raportów na życzenie zarządu oraz działu handlowego,
  • wsparcie przy porządkowaniu oraz tworzeniu dokumentacji firmowej,
  • bieżąca współpraca i asystowanie pracowników firmy,
  • obsługa spotkań biznesowych,
  • prowadzenie serwisu kawowego,
  • organizacja podróży służbowych, targów branżowych, szkoleń, imprez oraz innych wydarzeń firmowych,
  • prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem różnych działów firmy w potrzebne materiały eksploatacyjne.
  • pilnowanie porządku biura oraz współpraca z osobami świadczącymi usługi sprzątania biura.
  • raportowanie wykonanych obowiązków oraz bieżącej pracy biura.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość,
  • punktualność, odpowiedzialność, zaangażowanie i własna inicjatywa w realizacji powierzanych obowiązków,
  • perfekcyjna znajomość języka polskiego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • biegła obsługa programów MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • miła aparycja i reprezentatywność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Asystent / Asystentka biura, Arkońska 6, Gdańsk