Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

Elecom Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Hutnicza 20B

Chylonia

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie zestawień dotyczących wymiaru pracy pracowników serwisu

  • nadzorowanie poprawności podpisów i poprawnego wypełniania protokołów/raportów serwisowych,

  • przygotowywanie ofert (OS), zamówień (ZS), wystawianie faktur – w programie Comarch ERP,

  • prowadzenie zestawienia wszystkich projektów serwisowych z terminami gwarancji,

  • prowadzenie zestawienie zleceń reklamacji serwisowych i pilnowanie ich zamknięcia po usunięciu usterek,

  • organizacja biletów lotniczych, hoteli na wyjazdy serwisowe (zagraniczne i krajowe),

  • prowadzenie zestawienia terminów kalibracji na jednostkach klientów, kontakt z klientem przypominający o zbliżającej się kalibracji,

  • prowadzenie list szkoleń serwisantów z terminami ich ważności, organizowanie przedłużania szkoleń (SEP, ITR, BHP),

  • organizowanie i monitorowanie terminowości przepustek do stoczni dla serwisantów, przedłużanie przepustek z odpowiednim wyprzedzeniem

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office- głównie Excel

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację

  • sumienność, dobra organizacja pracy

  • atutem jest znajomość programu Comarch ERP

  • dobrze widziani kandydaci po kierunkach: administracja, zarządzanie

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Szkolenia

  • Pomoc w wdrożeniu : opiekun w okresie próbnym

O nas

Firma ELECOM SP. Z O.O. dostawca urządzeń elektroniki dla rynku morskiego i offshore poszukuje kandydatki na stanowisko :

Asystentka Kierowika Serwisu