Asystent/Asystentka Biura Handlowego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    OPIS STANOWISKA:

    Jeżeli chcesz rozpocząć karierę w branży IT, interesujesz się nowymi technologiami oraz wyróżnia Cię skrupulatność, zaangażowanie i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne – ta oferta jest dla Ciebie!

    Jako Asystent/Asystentka Biura Handlowego będziesz odpowiedzialny/a za podejmowanie działań związanych z kreowaniem wizerunku firmy oraz wspieranie działań sprzedażowych. Będziesz współpracować z profesjonalistami z Działu Handlowego i Marketingu, rozwiniesz swoją świadomość biznesową i zdolności negocjacyjne poprzez kontakt z naszymi Klientami oraz Partnerami Biznesowymi. Zapewnimy Ci wsparcie i wdrożenie w obowiązki, abyś stał/s się samodzielny/a i efektywny/a.

    ZADANIA:

    • Wsparcie działu handlowego w obsłudze ofert i zamówień
    • Bieżąca rejestracja i aktualizacja projektów w wewnętrznych systemach
    • Telefoniczna kwalifikacja leadów sprzedażowych
    • Umawianie spotkań z klientami
    • Wsparcie w działaniach marketingowych realizowanych przez firmę
    • Przygotowywanie materiałów informacyjnych dla Klientów

    WYMAGANIA:

    • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego uczenia się
    • Sumienność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży lub marketingu w branży IT
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość podstawowych zagadnień z obszaru IT

    OFERUJEMY:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Pakiet benefitów: kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
    • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole
    • Możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu

    Zgłoszenia prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem
    "Asystent/Asystentka Biura Handlowego".