Oferta pracy

Asystent / Asystentka Biura i Zarządu

DC Sp. z o.o. Inwestycje Sp. KO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
DC Invest to spółka działająca w branży nieruchomości pod markami Pokoje 3City, DC Invest, Manufaktura M², ale to przede wszystkim ludzie, których kilka lat temu połączyła wspólna pasja do nieruchomości. Dzięki zebranym doświadczeniom i ilości projektów – dzisiaj jesteśmy ekspertami w tym co robimy.

Jeżeli cenisz sobie w pracy dużą samodzielność, lubisz, kiedy dużo się dzieje, jesteś osobą pełną inicjatywy, angażujesz się na 110% i zależy Ci na osiąganiu jak najlepszych efektów – ta oferta jest dla Ciebie!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
ASYSTENT/ ASYSTENTKA BIURA i ZARZĄDU

ZAKRES ZADAŃ:

  • kompleksowa obsługa biura, w tym m.in.: nadzór nad dokumentami, zamawianie artykułów na potrzeby biura, dbanie o przestrzeń biurową,
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w biurze,
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłki kurierskie,
  • wsparcie Zarządu w sprawach administracyjnych, organizacyjnych oraz rozliczeniowych,
  • planowanie i nadzór nad terminarzem spotkań – w tym również przyjmowanie i obsługa gości,
  • gotowość do organizacji oraz udziału w spotkaniach służbowych oraz do sporadycznych wyjazdów służbowych,
  • kontakt z klientami,
  • współpraca ze wszystkimi obszarami w firmie,
  • realizacja bieżących zadań (również poza biurem) zlecanych przez Zarząd.

POSZUKUJEMY OSOBY, którą charakteryzuje:

  • bardzo dobra obsługa komputera, w tym znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • sprawna poruszanie się w sieci oraz obsługa urządzeń biurowych,
  • znajomość zasad savoir vivre,

a także:

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • skrupulatność, inicjatywa i zaangażowanie,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • dyspozycyjność w godzinach 9.00-17.00, w tym również w okresie wakacyjnym (w związku z wysokim sezonem w branży),
  • gotowość do poszerzania swoich kompetencji,
  • czynne prawo jazdy,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

W RAMACH WSPÓŁPRACY OFERUJEMY:

  • długofalową i stabilną współpracę, w pełnym wymiarze godzin,
  • dostęp
    do opieki medycznej,
  • dużą samodzielność
    w działaniu,
  • miłą, kameralną atmosferę pracy w klimatycznym biurze, w centrum Gdańska Wrzeszcza,
  • narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód według zapotrzebowania.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do aplikowania korzystając z przycisku „aplikuj” w tytule maila podając „Asystent/Asystentka biura i Zarządu”.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę DC Sp. z o.o. Inwestycje Sp. K., z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko „Asystent/Asystentka Biura i Zarządu". Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected]

Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez DC Sp. z o.o. Inwestycje Sp. K., przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę DC Sp. z o.o. Inwestycje Sp. K., z siedzibą w Gdańsku w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż przez okres 2 lat

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy