Oferta pracy

Asystent/Asystentka biura

AQUARIUS ENGINES CENTRAL EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

AQUARIUS ENGINES CENTRAL EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kuklińskiego 17

Kraków

AQUARIUS ENGINES jest działającą w wielu krajach firmą innowacyjną z sektora High-tech. Jako twórca i właściciel praw patentowych do unikalnego jednotłokowego spalinowego silnika liniowego dedykowanego w głównej mierze jako napęd kompaktowych, mobilnych, wysoce efektywnych i przyjaznych środowisku generatorów energii elektrycznej. W naszym polskim oddziale AQUARIUS ENGINES CENTRAL EUROPE prowadzi prace badawczo rozwojowe dotyczące generacji i transmisji energii oraz automatyki sterowania i zarządzania pracą silnika i generatora energii eklektycznej, zarówno w wymiarze koncepcyjnym jak i przygotowania wdrożenia produkcyjnego w zakresie hardware i software. Nasze działania obejmują również współpracę z ośrodkami uniwersyteckim oraz wyspecjalizowanymi dostawcami rozwiązań technicznych i informatycznych.

Dziś, a jeszcze bardziej w najbliższej już przyszłości, żyjemy w dobie energii elektrycznej. Elektro-urządzenia wypełniają nasz świat i przenikają wszystkie jego dziedziny, począwszy od elektroniki ubieralnej poprzez zdrowie, kulturę, administrację, transport. Autonomiczne generatory energii stają się w tym świecie nieodzowne. Zarówno przyspieszający wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną jak i konieczność zapewnienia jej niezakłóconego dopływu, a także wymogi dostarczenia jej w rejony nieprzyjazne ze względu na klimat czy

ukształtowanie terenu, globalną sieć komunikacji bezprzewodowej czy transformacja napędów samochodowych wymagają alternatywnych metod wytwarzania energii w stosunku do tradycyjnej sieci jej dystrybucji.

AQUARIUS ENGINES poszukuje osoby, która wesprze firmę w obsłudze bieżących procesów i pomoże pracować sprawniej i bardziej efektywnie.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad firmami świadczącymi usługi dla obiektu,
  • Bieżąca obsługa i kompleksowa organizacja pracy biura
  • Obsługa skrzynki mailowej oraz ewidencja i obsługa poczty oraz faktur
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych, rezerwacja środków transportu oraz miejsc noclegowych
  • Praca w zakresie digitalizacji i archiwizacji dokumentów

Wymagania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Komunikatywność, samodzielność, proaktywność i zaangażowanie
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie rozwijającej innowacyjne produkty
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity pracownicze: Opieka medyczna, Multisport
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy