Oferta pracy

Asystent / Asystentka Biura

BorgWarner O firmie

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

BorgWarner

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja i obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Przygotowywanie spotkań i konferencji

  • Zakup materiałów biurowych

  • Współpraca z firmami usługowymi pracującymi dla BorgWarner w Krakowie

  • Dbanie o ochronę poufności informacji

  • Zapewnienie utrzymania urządzeń biurowych w dobrym stanie

  • Bieżące wsparcie administracyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziane

  • Biegła znajomość j. angielskiego w piśmie i mowie

  • Praktyczna umiejętność obsługi Ms Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, Umowa o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników

  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • korporacyjna karta kredytowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników