Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

M3 INVESTMENT sp. z o.o.

4 5005 300 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Cienista 16A

Bieńczyce

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie pism, umów, wniosków i dokumentacji do Nieruchomości

  • Współpraca z biurem księgowym, obsługa faktur i dokumentów finansowych

  • Wykonywanie zadań organizacyjnych w biurze

  • Obsługa Klienta, odbieranie telefonów biurowych

  • Tworzenie procedur, baz danych oraz raportów

  • Prowadzenie kalendarza spotkań

  • Utrzymywanie kontaktu z organami administracji publicznej

  • Redagowanie i przygotowanie ogłoszeń ofertowych

  • Utrzymywanie kontaktu z jednostkami współpracującymi (urzędy, geodeci, architekci, notariusze)

  • Wspomaganie Agentów w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • Umiejętności zarządzania sobą w czasie

  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office

  • Pozytywnego nastawienia do świata, otwartości

  • Chęci ciągłego doskonalenia siebie, pokory i otwartości na konstruktywną krytykę

  • Rzetelności, systematyczności, a przede wszystkim dokładności w wykonywaniu obowiązków (klucz do sukcesu w naszej branży)

  • Wysokiej kultury osobistej i prezencji

  • Ambicji i nieustępliwości w dążeniu do celu!

  • Umiejętności obserwacji i dzielenia się spostrzeżeniami - otwarta i konstruktywna dyskusja jest zawsze mile widziana

  • Gotowości na rozwiązywanie nietypowych problemów

To oferujemy

  • Współpracę na zasadzie umowy zlecenie Pn-Pt 9-17

  • Wynagrodzenie w wysokości 3000-3500 netto

  • Cykl szkoleń wspierających rozwój zawodowy

  • Wsparcie ze strony kadry zarządzającej przy realizowanych zadaniach

  • Nowoczesne, komfortowe biuro w dobrze skomunikowanym miejscu

O nas

JESTEŚMY NAJLEPSZYM BIUREM NIERUCHOMOŚCI W MAŁOPOLSCE według rankingu prowadzonego przez największy w Polsce portal nieruchomościowy OTODOM.

LIDER NIERUCHOMOŚCI 2021 w Małopolsce - M3N BIURO NIERUCHOMOŚCI

Jeśli chcesz uczyć się OD NAJLEPSZYCH i rozwinąć się w dziedzinie Nieruchomości pod względem prawnym i podatkowym oraz w kontaktach z klientem - tak, ta oferta pracy jest dla Ciebie !

M3N Biuro Nieruchomości to firma powstała na bazie doświadczenia właściciela z pracy w biurze nieruchomości w Wiedniu a obecnie działa na małopolskim rynku od 2018 roku.

Specjalizujemy się głównie w nieruchomościach gruntowych. Nasza siedziba znajduje się na ul. Cienistej w Krakowie, poszukujemy Asystentki do obsługi biura.

Jesteśmy doskonale dobranym zespołem, który opiera się na wzajemnym zaufaniu i ścisłej współpracy. Relacje interpersonalne są tutaj jedną z najistotniejszych wartości.

Dla Ciebie, jako potencjalnego nowego pracownika oferujemy nie tylko naszą życzliwość, ale także cenne doświadczenie, dlatego bardzo ważna jest dla nas Twoja osobowość.