Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Asystent/Asystentka Biura

ALSEVA EPC Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bieżące prace administracyjno-biurowe

  • przyjmowanie i rejestrowanie dokumentów przychodzących i wychodzących (obsługa poczty oraz kurierów)

  • zapewnienie prawidłowego i terminowego przepływu informacji oraz obiegu dokumentów wewnątrz biura

  • organizacja, koordynacja i obsługa spotkań biznesowych

  • dbanie o zaopatrzenie biura m.in. o artykuły biurowe, spożywcze i chemiczne

  • obsługa spotkań i sal konferencyjnych, dbanie o porządek powierzchni biurowej oraz sal konferencyjnych

  • przyjmowanie kontrahentów biznesowych i gości

  • administracyjne wsparcie pracowników biura

  • obsługa połączeń telefonicznych (przychodzących i wychodzących)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy administracyjnej i obsłudze biura

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • pozytywne usposobienie oraz gotowość do wsparcia pracowników biura

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków

  • rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe

  • stabilną i ciekawą pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży OZE

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Grupa ALSEVA to jeden z liderów branży OZE w Polsce. Wspieramy rozwój energetyki odnawialnej przez projektowanie, budowę (EPC) i serwisowanie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. Świadczymy też usługi fachowego doradztwa i zapewnienia przedsiębiorcom korzystnych rozwiązań z zakresu pozyskiwania energii. W naszej ofercie znaleźć można m.in. magazyny energii czy umowy korporacyjne PPA, umożliwiające firmom sprzedaż energii po konkurencyjnych cenach.

Nasz profesjonalny zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Wysokie umiejętności oraz duża wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwijać portfolio o nowe projekty i współprace. Tym samym pracownicy mogą liczyć na ciągły rozwój, pracę w międzynarodowym środowisku oraz tworzenie nowej jakości przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.

Przewiń do profilu firmy