Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Biura

LPT Group Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańska 126/128, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

LPT Group Sp. z o.o.

Gdańska 126/128

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • generowanie dokumentów sprzedażowych oraz rejestracja dokumentów kosztowych w systemie

  • sprawy kadrowo-administracyjne (m.in. zwolnienia, urlopy, leasingi, ubezpieczenia)

  • ścisła współpraca z działem księgowym w obszarze sprzedaży i kosztów

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • wsparcie administracyjne, dbanie o dobry wizerunek firmy oraz sprawne funkcjonowanie biura

Nasze wymagania

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • biegła obsługa komputera i pakietów biurowych (m.in. Excel, Word)

  • podstawowa wiedza z zakresu rozliczeń i rachunkowości

  • terminowość, sumienność i dokładność w wykonaniu zadań

  • umiejętność oduczania i uczenia się

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • samodzielność działania oraz realny wpływ na rozwój firmy

  • wsparcie mentalne i merytoryczne Zespołu

  • szansę na rozwoju w środowisku startupu

  • możliwość pracy z ludźmi, którzy wiedzą, że w życiu chodzi o coś więcej niż tylko o pracę – jeśli masz hobby, pochwal się nim w CV i opowiedz nam o nim na rozmowie

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • mnóstwo wrażeń i pozytywnych emocji!

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

Firma LPT Group działa na rynku od ponad 11 lat. Jesteśmy zespołem pasjonatów zajmujących się farmamarketingiem i nowoczesnymi technologiami. Współpracujemy z firmami farmaceutycznymi i lekarzami skupionymi wokół Towarzystw Lekarskich. Rozwijamy własną platformę Net4Doctor tworząc rozwiązania edukacyjne dla lekarzy pozwalające podnosić ich wiedzę i kompetencje.

Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko Asystent / Asystentka Biura, która pomoże nam podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Stanowisko to wiąże się z odpowiedzialnością i dużym zaufaniem Zarządu Spółki.

Przewiń do profilu firmy