Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY, PŁACE I SZKOLENIA sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, dystrybucja i archiwizacja dokumentów;

  • Kontakt z klientem w formie telefonicznej, mailowej oraz podczas wizyt w Biurze;

  • Wprowadzanie danych do systemów teleinformatycznych Biura;

  • Przygotowywanie pism, analiz, raportów;

  • Przygotowywanie umów, aneksów, procedur wewnętrznych oraz wsparcie w ich implementacji;

  • Fakturowanie;

  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia Biura;

  • Wsparcie Zarządu w bieżących pracach i zadaniach;

  • Research i analizy tematów ważnych z perspektywy firmy;

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, dokładność, terminowość;

  • Samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie oraz wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Wysoka kultura osobista, punktualność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Wysokie kompetencje w zakresie obsługi Klienta z naciskiem na świetną komunikację;

  • Rozumienie wpływu przepisów prawa na działalność firmy;

  • Logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do zadań;

  • Własna inicjatywa - dostrzeganie obszarów wartych uwagi;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel);

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

To oferujemy

  • pracę na 3-5 godziny dziennie od pon-pt;

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie na umowę zlecenie;

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się Biurem Rachunkowym. W tym roku zostaliśmy laureatem Orłów Rachunkowości.