Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

RO sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, Łódź
  • offer expired 4 months ago
  • contract of employment, B2B contract
  • full-time
  • assistant
  • full office work
  • Shift work:no
  • Days of work:working days (Monday to Friday)
  • Working hours:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Possible night work:no
  • Payment schedule:monthly

Your responsibilities

  • zadania administracyjne

  • nadzór nad obiegiem informacji i dokumentów

  • kontakt z klientami, dostawcami i zarządem

  • przygotowywanie danych i podsumowań

  • współpraca z księgowym

  • koordynacja faktur sprzedażowych oraz wystawianie korekt

  • windykacja

  • inne bieżące zadania

Our requirements

  • inicjatywa w działaniu oraz umiejętności ustalania priorytetów

  • poczucie odpowiedzialności za zadania i entuzjazm

  • skrupulatność

  • komunikatywność i otwartość do ludzi

  • chęć do nauki i rozwoju

  • doświadczenie w realizacji podobnych obowiązków

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

What we offer

  • pracę w młodym, wesołym zespole

  • stabilne, atrakcyjne zarobki

  • ciekawą pracę z różnorodnymi zadaniami

About Us

Scan_lab jest cyfrowym laboratorium protetycznym w Polsce. Dysponujemy wykwalifikowanym, zgranym zespołem specjalistów oraz najnowocześniejszym parkiem maszyn w Polsce. Ponieważ rozwijamy się bardzo dynamicznie, poszukujemy do naszego nowego oddziału w Łodzi członków Zespołu.

Poszukujemy osoby rezolutnej, energicznej, skrupulatnej, lubiącej kontakt z ludźmi i chcącej pracować tam, gdzie ma się realny wpływ na sposób i ułożenie pracy.