Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

K-DEV AUTO S.C.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Szczecińska 55

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

Szukamy miłej, komunikatywnej, dokładnej i dobrze zorganizowanej osoby do pracy w biurze serwisu samochodowego.

Jeśli chętnie uczysz się nowych rzeczy, lubisz pracę w dynamicznym środowisku, to prześlij nam swoje CV :)

A konkretnie będziesz zajmować się:

- kontrolowanie obiegu dokumentów serwisu i sprzedaży

- zamówieniem części samochodowych

- fakturowaniem napraw, rozliczeniami napraw

- przygotowaniem raportów środowiskowych

- kontaktem z biurem księgowym i administrowanie sprawami biurowymi

- obsługą klienta w biurze - odbieranie telefonów, umówienie na serwis, itp.

Pojawiają się też różne zadania ad hoc i marketingowe (jeśli lubisz robić zdjęcia, umiesz obsługiwać prosty CMS strony internetowej lub chętnie zajmiesz się prowadzeniem aukcji na Allegro lub OLX, to świetnie!).

Praca na część etatu. Na ten moment zakładamy 4h dziennie w godzinach 8-12.

Nasze wymagania

  • dobra organizacja

  • dokładność i sumienność

  • dobra organizacja pracy

  • jeśli znasz angielski to dodatkowy plus

  • obsługa komputera

  • chęć do rozwiązywania problemów

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku - to koniecznie aplikuj :)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub o pracę,

  • dużą przestrzeń do samodzielnego działania

  • miłą atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w różnych obszarach

  • dodatkowe premie

O nas

Jesteśmy niezależny serwisem samochodowym. Specjalizujemy się w naprawie aut marki: Volvo, Audi, Saab, Subaru, BMW i inne.

Zajmujemy się też renowacją klasyków , tunningiem oraz motorsportem. Zapewniamy dobre wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia, pracę w ciekawym środowisku, dobrą atmosferę.