Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

NIKO-STAL SEBASTIAN ZYSKA

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla handlowców,

  • Obsługa klienta,

  • Przygotowywanie ofert,

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, terminowości i rzetelności w realizacji zadań,

  • Wysokiego poziomu kultury osobistej,

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,

  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami,

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników,

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Szkolenia z zakresu sprzedaży,

  • Szkolenia produktowe,

  • Niezbędne narzędzia, których wymaga specyfika pracy,

  • Angażującą i ciekawą pracę w profesjonalnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju,

  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.

O nas

IKO-STAL

Niko-Stal jeden z wiodących dystrybutorów wyrobów hutniczych w regionie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy kandydatów na stanowisko: Asystent Biura

Szukamy osoby zdecydowanej i zainteresowanej pracą w naszej firmie. Oczekujemy długoterminowej współpracy.