Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/Asystentka Biura Marketingu

MKL BAU sp. z o.o.O firmie

MKL BAU sp. z o.o.

Stefana Starzyńskiego 5

Siedlce

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii marketingowej oraz udział w poszerzaniu świadomości marki poprzez opracowywanie materiałów do komunikacji (social media, strona www, marketing bezpośredni)

  • Wspieranie rozwoju firmy poprzez kontakty z Klientami zagranicznymi

  • Uczestniczenie w spotkaniach i negocjacjach handlowych

  • Koordynowanie procesu zawierania umów z Klientami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do życia

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i otwartość na jej zdobywanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w zgranym, kreatywnym i młodym zespole

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych menedżerów

  • Niezbędne narzędzia do pracy – telefon, laptop

  • Podróże zagraniczne

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie posiłków

MKL BAU to firma budowlana specjalizująca się w projektowaniu i realizacji inwestycji w Polsce i za granicą.

Firma oferuje swoje usługi w całej Europie, realizując projekty głownie w obszarze budownictwa przemysłowego oraz energetyki – ze szczególnym uwzględnieniem elektrowni opalanych biomasą oraz spalarni odpadów.

W Polsce występujemy najczęściej jako Generalny Wykonawca inwestycji w sektorze budownictwa przemysłowego oraz obiektów użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy