Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Horyzont Projekt sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach przy ul. Mikołowska 29 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

HORYZONT PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 8004 100 brutto / mies.

Mikołowska 29

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i weryfikacja dokumentów i danych niezbędnych do przygotowania projektu związanego z dofinansowaniem inwestycji

  • kontakt z instytucjami finansującymi projekty (Urząd Marszałkowski, Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, Fundusz Ochrony Środowiska i inne)

  • przygotowanie dokumentów w procesie uzyskiwania nowych dotacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe licencjackie, mile widziane wyższe ekonomiczne/ finansowe/ prawne/inżynierskie, zarządzanie projektami

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • umiejętność zbierania i weryfikowania danych

  • odpowiedzialność, rzetelność i terminowość

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych.

  • DODATKOWE WYMAGANIA (NIEOBOWIĄZKOWE):

  • doświadczenie w przygotowaniu projektów współfinansowanych z UE oraz znajomość specyfiki ich realizacji

  • znajomość bieżących przepisów i wytycznych w zakresie realizacji projektów unijnych (umiejętność ich zastosowania w praktyce)

  • znajomość zagadnień z dziedziny prawa gospodarczego, handlowego, zamówień publicznych

  • prawo jazdy oraz posiadanie samochodu - charakter pracy jest związany z okazjonalnymi wyjazdami do klienta.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczny czas pracy (możliwość wyboru godziny rozpoczęcia i zakończenia)

  • dogodne warunki do pracy w przestronnym klimatyzowanym biurze z wyposażonym aneksem kuchennym

  • strzeżony parking dla pracowników

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych, w tym stałego poszerzania wiedzy z zakresu realizacji projektów

O nas

Horyzont Projekt to dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa, prowadzona przez ekspertów, posiadających ponad 11 letnie doświadczenie w uzyskiwaniu i rozliczaniu dotacji, setki zadowolonych Klientów, ponad milion pozyskanych euro. Oferta firmy skierowana jest do sektora pozarządowego (fundacje, stowarzyszenia), samorządowego, jak i prywatnego. Firma jest blisko klientów, gdy poszukują dotacji oraz gdy rozliczają projekty przy udziale środków: Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, Małopolskiego czy Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Podstawą u nas jest rzetelność i fachowość, dzięki czemu Klienci obdarzają nas zaufaniem i powierzają do realizacji wielomilionowe projekty.

W siedzibie firmy w Mysłowicach (ul. Mikołowska 29) tworzymy 9 osobowy zespół projektowy, który z każdym kolejnym projektem staje się bogatszy o wiedzę i doświadczenia, z którego korzystają nasi Klienci.