Asystent/Asystentka Biura Obsługi Klienta

AMBRA BRANDS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 26 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji, korespondencji oraz dokumentacji działu

  • Wystawianie faktur sprzedaży, korekt oraz innych dokumentów wymaganych przez klienta

  • Kompletowanie i ewidencjonowanie korespondencji do wysyłki

  • Archiwizowanie dokumentów działowych

  • Obsługa klienta wewnętrznego

  • Wsparcie pracy działu Biura Obsługi Klienta w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i zorientowanie na obsługę klienta wewnętrznego

  • Sumienność i dokładność w wykonaniu zleconych prac

  • Chęć do nauki i pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę cywilnoprawną na okres co najmniej 7 miesięcy

  • Miłą i koleżeńską atmosferę

  • Możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem na rynku win w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • biblioteka w wersji online

  • dofinansowanie do okularów korekcyjnych

  • e-learning językowy

AMBRA BRANDS Sp. z o.o.

Jesteśmy największym w Polsce producentem i importerem win. Możemy się także pochwalić dużym wyborem alkoholi mocnych. Wśród naszych marek są takie ikony jak CIN&CIN, DORATO, FRESCO, PLISKA, PICCOLO, najpopularniejszy w Polsce CYDR LUBELSKI czy najnowsza WINIARNIA ZAMOJSKA.

W skład naszej organizacji biznesowej oprócz handlu tradycyjnego i nowoczesnego wchodzi również własna sieć ponad 30 sklepów specjalistycznych Centrum Wina/Distillers Limited, które znajdują się w większych miastach na terenie całej Polski. Ponadto w ramach działalności HoReCa dostarczamy wina i alkohole do ponad 1500 hoteli i restauracji.

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas

Zapraszamy do naszego zespołu w pełną przygód podróż po smakach całego świata!