Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/Asystentka Biura - Office Assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WALO RECRUITMENT

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy budowlanej, realizującej projekty na całym świecie, poszukujemy Kandydata/Kandydatki z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: OA/07/18

    Zadania:

    • obsługa recepcji/sekretariatu firmy, w tym odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentacji, odbieranie i wysyłanie korespondencji
    • wprowadzanie faktur kosztowych do systemu księgowego
    • odbieranie telefonów, prowadzenie korespondencji e-mail (również w języku angielskim)
    • planowanie i organizacja wizyt gości, zarządzanie salami konferencyjnymi (prowadzenie kalendarza rezerwacji, przygotowywanie sal do spotkań, organizacja cateringu itp.)
    • współpraca z kurierami i innymi dostawcami usług
    • współpraca z administratorem budynku w sprawach obsługi technicznej biura
    • koordynacja i nadzór zamówień dla potrzeb biura
    • organizacja podróży służbowych pracowników (rezerwacja hoteli, biletów, samochodów itp.)

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
    • wykształcenie co najmniej średnie (preferowane wyższe lub studia w trakcie)
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
    • świetna organizacja pracy i umiejętność wykonywania wielu zadań równolegle
    • czynne prawo jazdy kat. B mile widziane

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w biurze w Warszawie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
    • atrakcyjne benefity (np. karta MultiSport, opieka medyczna, nauka języków obcych)
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.