Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

DATA OPTICS POLAND sp. z o.o.

Walerego Wróblewskiego 38

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Główne zadania:

  • Prowadzenie i obsługa sekretariatu oraz bieżących spraw związanych z właściwym funkcjonowaniem biura;

  • Opieka nad gośćmi firmy;

  • Dbanie o zaopatrzenie biura;

  • Wsparcie w obsłudze i koordynacji realizowanych projektów marketingowych

  • Inne bieżące zadania organizacyjno-administracyjne wynikające z codziennych potrzeb firmy.

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • Swobodna obsługa pakietu Microsoft Office (m.in. Word, Excel, Outlook);

  • Umiejętność organizacji własnej pracy oraz komunikacji i współpracy w zespole;

  • Optymizm i inicjatywa w działaniu, otwartość na nowe wyzwania;

  • Prawo jazdy kat. B.;

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Mile widziana znajomość programów graficznych, zainteresowanie fotografią, zmysł estetyczny.

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • Pracę w zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze;

  • Możliwość rozwoju zawodowego na kilku płaszczyznach.

O nas

DATA OPTICS Poland Sp. z o.o. to wyspecjalizowany dostawca pełnej gamy osprzętu światłowodowego o ugruntowanej pozycji na rynku telekomunikacyjnym.