Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

SOEN sp. z o.o.

3 0005 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Przemysłowa 1

Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie funkcjonowania biura w codziennej pracy.

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.

  • Obsługa klientów firmy zarówno na miejscu, w biurze jak i telefonicznie.

  • Dbanie o kompleksowe zaopatrzenie biura.

  • Obsługa korespondencji firmowej oraz współpraca z firmami kurierskimi.

  • Porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizację dokumentów.

  • Nadzór nad terminowym i prawidłowym przepływem dokumentów i informacji.

  • Wsparcie dla działu sprzedaży

  • Wykonywanie innych zadań administracyjno-biurowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Profesjonalizm w codziennym działaniu.

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Wysoki poziom kultury osobistej.

  • Umiejętności organizacyjne.

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych.

  • Punktualność, samodzielność.

  • Zaangażowanie i kreatywność przy realizacji powierzonych zadań.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowa o pracę

  • Pracę w stałych godzinach 8-16

  • Możliwości rozwoju osobistego

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz wiedzy

O nas

SOEN to firma handlowa zajmująca się sprzedażą hurtową w branży OZE z uwagi na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy asystenta / asystentki biura.