Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

ATASZE s.c.

3 4004 200 brutto / mies.
  • Fryderyka Chopina 1
    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ATASZE s.c.

Fryderyka Chopina 1

Płock

Nasza firma znajduje się na rynku od 2011 r. Zajmujemy się sprzedażą systemów osłonowych takich jak rolety , plisy , żaluzje czy moskitiery.

Poszukujemy osoby do biura sprzedaży w Płocku.

Opis stanowiska

  • pracownik biurowy
  • obsługa biura handlowego (prowadzenie pełnej dokumentacji) ,
  • bezpośrednia obsługa klienta,
  • tworzenie negocjowanie ofert,
  • prowadzenie korespondencji biura,
  • koordynowanie pracy montażystów, sprzedawców,
  • bieżące prowadzenie fanpage firmy na portalach typu Facebook/Instagram

CV powinno zawierać : zdjęcie, aktualne dane oraz krótki opis dlaczego Państwo chcą ubiegać się o pracę.

Prosimy o dokładne przeczytanie ogłoszenia oraz warunków wysyłania CV , zgłoszenia bez spełnionych warunków będą od razu odrzucane (szybka weryfikacja osób czytających ogłoszenie do końca)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji

Wymagania:

  • komunikatywność
  • dobra organizacja dokumentów
  • umiejętność kalkulacji cenowych oraz tworzenia wycen
  • umiejętność organizacji pracy
  • wysoka kultura osobista
  • pozytywne nastawienie na klienta
  • kreatywność, otwartość na nowe wyzwania,
  • pracowitość, uczciwość, sumienność.
  • obsługa Office (Word, Excel)
  • umiejętność obsługi portali społecznościowych Facebook , Instagram - kreatywność w lokalnej promocji , reklamy firmy
  • prawo jazdy kat.B
  • miła aparycja

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pierwsze 3 miesiące umowa próbna (pełne wynagrodzenie) , następnie umowa o pracę na pełen etat .
  • dodatkowa okresowa premia uznaniowa w zależności od osiąganych wyników w pracy,
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w oparciu o wysokie standardy pracy,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,

Ogłoszenie archiwalne