Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

Łukasz Senger & Partners Nieruchomości

  • Sokoła 1, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 9:00-17:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Sokoła 1

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert nieruchomości,

  • Publikacje ofert na portalach,

  • Uaktualnianie ofert na portalach Internetowych, nanoszenie komentarzy, zmiany statusów, uzupełnianie zawartości oraz dodawanie nowych ofert,

  • Dbanie o reklamę ofert nieruchomości,

  • Utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami,

  • Prezentacja nieruchomości,

  • Umawianie spotkań doradcom w celu przyjęcia nowych ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości,

  • Planowanie i umawianie wykonywania zdjęć w nieruchomościach

  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości,

  • Doraźna pomoc doradcom w przygotowywaniu ofert,

  • Dbanie o profesjonalny wizerunek Firmy,

  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe itp.

  • Archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Biegłej obsługi komputera, znajomości pakietu MS Office ( Word, Excel, Outlook), umiejętności pracy z bazami danych,

  • Dobrej znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, uporządkowanie, umiejętność, ustalania priorytetów, skrupulatność

  • Doskonałej umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz szybkiego zdobywania informacji

  • Zdolności interpersonalnych, łatwość w komunikacji, wysokiej kultury osobistej

  • Dyspozycyjności i zaangażowania