Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

WILTEX Sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie oraz obsługa bieżącej pracy biura;

  • koordynowanie przepływu informacji w Spółce;

  • obsługa i organizacja dokumentacji Spółki;

  • wystawianie faktur w programie Symfonia oraz Elisoft;

  • przygotowywanie dokumentacji w zakresie wysyłki towarów;

  • przygotowywanie codziennych zestawień z produktami sprzedanymi za pobraniem;

  • przygotowywanie i kontrola rozliczeń za płatności za pobraniem z firmą DHL;

  • kontrola oraz roczny raport BDO;

  • zaopatrywanie firmy w najpotrzebniejsze produkty;

  • kontakt z urzędami oraz firmami zewnętrznymi (w tym z biurem rachunkowym);

  • przygotowywanie umów i aneksów;

  • zakładanie i prowadzenie dokumentacji pracowników;

  • rozliczanie i kontrola urlopów za pośrednictwem programu Calamari;

  • przygotowywanie sprawozdań i kontrola rejestru czasu pracy za pomocą programu Roger;

  • współpraca odnośnie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP);

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • wysoce rozwinięta komunikacja interpersonalna oraz umiejętność pracy w zespole;

  • bardzo dobra organizacja i planowanie pracy – zorientowanie na cel;

  • umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Microsoft Excel, Word, PowerPoint);

  • mile widziane doświadczenie w administracji oraz obsłudze biura;

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • stałe godziny pracy oraz zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy;

  • szeroką decyzyjność i możliwość wpływania na strategię rozwoju firmy;

  • darmowe posiłki w pracy;

  • praca w młodym energicznym zespole oraz w najnowszej infrastrukturze;

O nas

Firma Wiltex s.c. działa na rynku odzieżowym już od ponad 25 lat. Dzięki sukcesywnemu rozwojowi firma stała się jednym z największych europejskich dystrybutorów odzieży, obuwia oraz wszelkiego rodzaju dodatków premium. W I kwartale 2022 roku firma przenosi się do nowej siedziby zlokalizowanej w pobliżu lotniska w Poznaniu. Więcej informacji dostępnych na naszej stronie internetowej www.wiltex.pl.