Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent / Asystentka biura

ODR CONSULTING sp. z o.o.O firmie

4 2005 000 brutto / mies.
  • Zofii Nałkowskiej 37
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ODR CONSULTING sp. z o.o.

Zofii Nałkowskiej 37

Poznań

Jesteśmy firmą wykonawczą działającą w branży budowlanej, o szerokim wachlarzu usług. Wykonujemy stany surowe (prace żelbetowe, murowe), elewacje, tynki wewnętrzne oraz posadzki anhydrytowe. Realizujemy obiekty o różnych gabarytach - od domków jednorodzinnych po bloki mieszkalne.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawne działanie biura w siedzibie firmy.

Zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynacja terminowego przepływu informacji,
  • wsparcie działu zaopatrzenia oraz administracji w zakresie bieżących spraw - obsługa korespondencji, wprowadzanie danych do systemu komputerowego itp.,
  • prowadzenie kalendarza spotkań i jego bieżąca kontrola,
  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów,
  • zaopatrzenie biura w materiały eksploatacyjne itp.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, systematyczność,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • komunikatywność, stanowczość, otwartość i zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne